Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfavenaceGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Agnitum Outpost Firewall Pro 2008

YazarMesaj
cRossfireX
Turnuva Organizatör
Turnuva Organizatör
cRossfireX

Erkek
Meslek : Öğrenci
Hobi : Futbol

Agnitum Outpost Firewall Pro 2008 Empty
MesajKonu: Agnitum Outpost Firewall Pro 2008   Agnitum Outpost Firewall Pro 2008 Icon_minitimeCuma 7 Mart 2008 - 16:54

Agnitum Outpost Firewall Pro 2008 Screen1
DOWNLOAD
Outpost Firewall Pro - dünyanın en ünlü güvenlik yazılımları arasındadır ve bilgisayarınızı e-postadaki zararlı betiklerden(script), reklam pencerelerinden, internet solucanlarından, casus yazılımlardan, truva atlarından ve bilgisayarınızı ele geçrimeye çalışian hackerlardan koruyan bir güvenlik duvarıdır. Outpost Firewall Pro güvenlik, denetim, gizlilik ve kolay kullanım olanağı sağlar.Yazılım hacker saldırılarını algılar ve onları engeller, bilgisayarınızdaki bilgileri korur, web'de güvenli sörf yapmanızı sağlar ve gelen kutunuzdaki internet solucanı etkinliklerini durdurur.Outpost, gizlilik modunda hackerlara gözükmez. Bunlara ek olarak açılır pencereleri (pop-up) ve reklamları engelleyerek sayfa açılışını hızlandırır ve daha zevkli sörf ortamı sunar. Kullanıcı yararı için Outpost güncellemeleri yeni tehditlere karşı korumayı garanti eder.Internet tehditlerle doludur: Internet solucanları, casus yazılımlar, truva atları, hijacker'lar ve daha başka ziyancılar. Bunların hepsi sistem hatalarına, düşük sistem başarımına ve diğer tehditlere açık kapı bıran bir sistemin oluşmana neden olur. Outpost Firewall Pro bütün bunlara engel olacağı gibi internet trafiğinizi izler ve bilgisayarınızdan veri gönderen programları izlemenizi sağlar.
https://venace.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PC Tools Firewall Plus 2008
» Diskeeper 2008 12.0.770
» NBA Live 2008
» Fifa 2008